en ru
Sazinieties

Sazinieties ar mumi

+37120003132
   Es piekrītu datu apstrādes noteikumiem


PAR MUMS

Esam Lietuvā strādājošā uzņēmuma UAB “Biomotorai” meitas uzņēmums – izmantotās eļļas savākšanas un pārstrādes vadošie uzņēmumi Baltijas reģionā. Mēs savācam izmantoto eļļu no kafejnīcām, restorāniem, viesnīcām, pārtikas ražošanas un tirdzniecības un līdzīgiem uzņēmumiem, kuru darbībā rodas izmantotās eļļas paliekas.

Esam sertificēti saskaņā ar Atjaunojamo energoresursu direktīvu 2009/28/EK, kas nozīmē, ka katrs mūsu klients, mums nododot izmantoto eļļu, sniedz savu ieguldījumu atjaunojamo energoresursu izmantošanā un siltumnīcefektu izraisošo gāzu (CO2) daudzuma samazināšanā, jo apstrādātā izmantotā eļļa tiek izmantota biokurināmā ražošanā.

Savā darbībā piemērojam jaunākās un modernākās tehnoloģijas, kuras ļauj mūsu klientiem ērti pasūtīt atkritumu izvešanu ar mobilā tālruņa aplikāciju, ātri noformēt nodošanu ar e-pavadzīmi, saņemt detalizētu atskaiti par nodotajiem daudzumiem, kvalitāti un ātri saņemt norēķinus uz bankas kontu.

Ilgtspējīga, atbildīga un efektīva darbība – mūsu veiksmes mēraukla, apņemšanās un saistība pret klientiem.

Biomotorai - uzticams partneris!

ISCC shēmas, kas sertificētas saskaņā ar Atjaunojamo resursu direktīvu 2009/28 / EK. Katrs no mūsu klientiem veicina atjaunojamās enerģijas izmantošanu un CO2 samazināšanu, nododot mums izlietoto eļļu.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Trīs gadus pēc kārtas Biomotorai ir piešķirts Gazelle projekta sertifikāts. Šis sertifikāts liecina, ka uzņēmums ir atzīts par vienu no veiksmīgākajiem un visstraujāk augošajiem Lietuvas uzņēmumiem.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Rūpnieciskais iepakojums

IBC konteineri

Mēs pārdodam lietotus 1000 litru IBC, kuros var droši uzglabāt ķīmiskas vielas, barību, degvielu, krāsu, laku vai špakteli.

Plačiau