en ru
Sazinieties

Sazinieties ar

+37120003132
   Es piekrītu datu apstrādes noteikumiem


PAR MUMS

Esam Lietuvā strādājošā uzņēmuma UAB “Biomotorai” meitas uzņēmums – izmantotās eļļas savākšanas un pārstrādes vadošie uzņēmumi Baltijas reģionā. Mēs savācam izmantoto eļļu no kafejnīcām, restorāniem, viesnīcām, pārtikas ražošanas un tirdzniecības un līdzīgiem uzņēmumiem, kuru darbībā rodas izmantotās eļļas paliekas.

Esam sertificēti saskaņā ar Atjaunojamo energoresursu direktīvu 2009/28/EK, kas nozīmē, ka katrs mūsu klients, mums nododot izmantoto eļļu, sniedz savu ieguldījumu atjaunojamo energoresursu izmantošanā un siltumnīcefektu izraisošo gāzu (CO2) daudzuma samazināšanā, jo apstrādātā izmantotā eļļa tiek izmantota biokurināmā ražošanā.

Savā darbībā piemērojam jaunākās un modernākās tehnoloģijas, kuras ļauj mūsu klientiem ērti pasūtīt atkritumu izvešanu ar mobilā tālruņa aplikāciju, ātri noformēt nodošanu ar e-pavadzīmi, saņemt detalizētu atskaiti par nodotajiem daudzumiem, kvalitāti un ātri saņemt norēķinus uz bankas kontu.

Ilgtspējīga, atbildīga un efektīva darbība – mūsu veiksmes mēraukla, apņemšanās un saistība pret klientiem.

Biomotorai Latvia - uzticams partneris!

Esam sertificēti saskaņā ar Atjaunojamo energoresursu direktīvu 2009/28/EK, kas nozīmē, ka katrs mūsu klients, nododot izmantoto eļļu mums, piedalās ar savu ieguldījumu atjaunojamo energoresursu izmantošanā un siltumnīcefektu izraisošo gāzu (CO2) daudzuma samazināšanā.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Rūpnieciskais iepakojums

IBC konteineri

Mēs pārdodam lietotus 1000 litru IBC, kas var droši uzglabāt ķīmiskas vielas, barību, degvielu, krāsas, lakas vai špakteles.

Plačiau