en ru
Sazinieties

Sazinieties ar

+37120003132
   Es piekrītu datu apstrādes noteikumiem


PAR MUMS

Esam Lietuvā strādājošā uzņēmuma UAB “Biomotorai” meitas uzņēmums – izmantotās eļļas savākšanas un pārstrādes vadošie uzņēmumi Baltijas reģionā. Mēs savācam izmantoto eļļu no kafejnīcām, restorāniem, viesnīcām, pārtikas ražošanas un tirdzniecības un līdzīgiem uzņēmumiem, kuru darbībā rodas izmantotās eļļas paliekas.

Esam sertificēti saskaņā ar Atjaunojamo energoresursu direktīvu 2009/28/EK, kas nozīmē, ka katrs mūsu klients, mums nododot izmantoto eļļu, sniedz savu ieguldījumu atjaunojamo energoresursu izmantošanā un siltumnīcefektu izraisošo gāzu (CO2) daudzuma samazināšanā, jo apstrādātā izmantotā eļļa tiek izmantota biokurināmā ražošanā.

Savā darbībā piemērojam jaunākās un modernākās tehnoloģijas, kuras ļauj mūsu klientiem ērti pasūtīt atkritumu izvešanu ar mobilā tālruņa aplikāciju, ātri noformēt nodošanu ar e-pavadzīmi, saņemt detalizētu atskaiti par nodotajiem daudzumiem, kvalitāti un ātri saņemt norēķinus uz bankas kontu.

Ilgtspējīga, atbildīga un efektīva darbība – mūsu veiksmes mēraukla, apņemšanās un saistība pret klientiem.

Biomotorai- patikimas partneris!

Sertifikuoti pagal Atsinaujinančių išteklių direktyvą 2009/28/EB ISCC schemos. Kiekvienas mūsų klientas, perduodamas naudotą aliejų mums, prisideda prie atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo ir CO2 kiekio mažinimo.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Tris metus iš eilės UAB Biomotorai yra apdovanota projekto “Gazelė” sertifikatu. Šis sertifikatas liudija, kad įmonė yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Peržiūrėti Peržiūrėti

Pramoninė tara

IBC konteineriai

Parduodame naudotus 1 000 litrų talpos IBC konteinerius, kuriuose saugiai galima laikyti chemines medžiagas, pašarus, kurą, dažus, laką ar glaistą.

Plačiau